פסיכותרפיה וייעוץ גיי פרינדלי וטרנס פרינדלי

האתר אינו פעיל ומשמש כארכיון לרשומות עבר

פסיכותרפיה וייעוץ

פסיכותרפיה וייעוץ טרנס וגיי פרינדלי מהווים פתרון עבור מי שנמנעים מלפנות לטיפול בגלל חשש או התנסות קודמת באי קבלה או אי הבנה של המטפל; פתרון למי שחוששים שיצטרכו לצנזר עצמם מבחינת לבוש, שפה או תוכן כדי לא להיתקל בהרמת גבה או העדר לגיטימציה; פתרון למי שרוצים לדבר למשל על אויטה, ביג בויס, סטוניות, ביינדינג, קרוס דרסינג, שידייט או סאונה בלי לבזבז שעתיים להסביר מה זה בכלל; פתרון למי שנכוו בטיפולים קודמים שבהם חלקים בזהותם לא קיבלו מענה הולם; ובתמצות, פתרון למעוניינים במרחב בטוח המאפשר טיפול רלוונטי.

תפיסת העולם הטיפולית שלי היא שיש טרנסים/ות עם לב שבור, לסביות שמתלבטות בנוגע לעתיד מקצועי, הומוסקסואלים שעברו משבר וביסקסואלים/ות שהבוס עושה להם את המוות. מוקד הפסיכותרפיה או הייעוץ אינו בהכרח בלעדי לענייני העדפה, נטייה או זהות מיניים ומגדריים — יש הכרה בכך שהם חלק ממכלול, חלק שגודלו בתהליך הטיפול או הייעוץ תלוי בסיבת הפנייה ובהקשר של הפונה.

שיטות הטיפול שבהן נעשה שימוש מותאמות לצרכי המטופלים, וכוללות בין היתר פסיכותרפיה, ייעוץ, אימון אישי, וטיפול ייעודי לזכרונות מטרידים או טראומתיים.

לקריאה נוספת על פסיכותרפיה וייעוץ טרנס וגיי פרינדלי

לקריאה נוספת על אימון אישי

לקריאה נוספת על EMDR – טיפול ייעודי לזכרונות מטרידים או טראומתיים.

כמו כן לרשותכם בסרגל הקטגוריות משמאל קיטלוג של פוסטים נוספים שמתעדכנים באופן שוטף ומספקים מידע בין היתר גם על שיקולים בהתחלת טיפול והיבטים בטיפול וייעוץ

2019 © פסיכותרפיה וייעוץ גיי פרינדלי וטרנס פרינדלי. כל הזכויות שמורות.

הבלוג הזה מבוסס על Wordpress בעברית ו-Magatheme של Bryan Helmig.